Alan Adı Sorgulama

.Online Domain

www.

.Online Alan Adınızı Tescil Edin
 

Dijital dünyada sınırlarınızı zorlayın. Kendinize özgü yeteneklerinizi internet üzerinde diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Örneğin arkadaşlarınıza veya daha geniş kitlelere bir radyo programı yayınlayabilirsiniz. Ya da takipçilerinize canlı yayın üzerinden görüntülü olarak ulaşarak bilgilerinizi veya herhangi bir konu hakkındaki fikirlerinizi online olarak aktarabilirsiniz. Tabi ki bunları yapabilmek için bir web sitesine, web sitenizin olabilmesi için ise bir alan adına ihtiyacınız olacaktır. Sizi yepyeni bir alan adı ile tanıştıralım .online domain. Web siteniz için .online alan adı kayıt ederek kullanıcıların henüz web sitenizi ziyaret etmeden, her şeyin canlı olarak gerçekleştiği fikrine sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Rakipleriniz önce jenerik bir .online domain tescil ederek kaliteli bir isme ve web sitesine sahip olabilirsiniz. Tabi ki web sitenizin içeriği ve yapacağınız projede tamamen özgürsünüz. Tescil edeceğiniz online alan adı ile dilediğiniz gibi bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

- Kişisel Bir Blog
- Canlı Yayın Yapan Bir Kanal
- Uzaktan Eğitim
- E-Ticaret Sitesi ve  daha pek çok örnek ile web sitenizi oluşturup yayına alabilirsiniz. Şimdi siz de yeni bir online alan adı tescil ederek yayına başlayın.
 

Kişisel Blog

Kişisel bir blog ile hayata dair tecrübe ve izlenimlerinizi takipçilerinize aktarabilirsiniz. Bazen sevdiğiniz bir yemeği, bazen beğendiğiniz bir şehir hakkındaki düşüncülerinizi paylaşabilirsiniz. İş hayatınızda edindiğiniz kazanımları ve ipuçlarını sektörünüzde yeni yetişen personeller ile paylaşabilirsiniz. Kısaca kendinize ve yaşadığınız hayat hakkında paylaşmak, söylemek istediğiniz her konuya yer vermeniz mümkün. Bir blog ile internet hayatında uzun soluklu ve başarılı bir süreç geçirmek için samimi bir yazım dilini tercih edebilirsiniz.

Canlı Yayın

Canlı yayın kanalları son zamanlarda oldukça popüler. Genellikle oyuncular tarafından tercih edilse de farklı konularda yayın yapan kullanıcıların sayısı da oldukça fazla. Herhangi bir konu hakkındaki fikirlerinizi dahi canlı yayın aracılığı kendinizi göstererek insanlara aktarabilirsiniz. Kendinizi ekranlara alıştırmanızın ardından ilerleyen süreçlerde daha farklı konularda yayınlar yaparak daha geniş kitlelere ulaşmanız da mümkün. Canlı yayınlar günümüzde görsel bloglar olarak görülmekte. Tıpkı blogunuzda olduğu gibi her konuda ki fikrinizi canlı yayınlar aracılığı ile aktarabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi

 

İnternet kullanımı ve mobil cihazlarda kullanım oranının artmasıyla birlikte işletme sahipleri fiziksel mağazalarının yanı sıra dijital dünyada da var olarak satış hacimlerini ve müşteri potansiyellerini artırma yoluna gitmektedirler. E- Ticaret siteniz ile 7/24 açık bir işletme haline gelerek müşterilerinize kaliteli ve kesintisiz bir hizmet sunmuş olacaksınız.